S5 Nowe Marzy - Dworzysko
Aktualności

Dajemy nowy początek S5 w województwie kujawsko-pomorskim

[08.11.2019 r.] Ponownie wybieramy wykonawców 3 odcinków drogi ekspresowej S5 w województwie kujawsko-pomorskim po tym, jak z winy nierzetelnego wykonawcy zmuszeni byliśmy do odstąpienia od pierwotnych umów. Uruchamiamy procedurę wyboru nowych podmiotów, które dokończą prace. AKTUALIZACJA - od 22 sierpnia br. dla odcinka 5 i od 27 sierpnia dla odcinków 1 i 2 - ogłoszenia o przetargach są widoczne pod linkiem: https://www.gddkia.gov.pl/pl/190/zamowienia-publiczne

GDDKiA odstąpiła od umów z wykonawcą trzech odcinków drogi S5 w województwie kujawsko-pomorskim

Po wielokrotnych wezwaniach Wykonawcy, firmy Impresa Pizzarotti, do rzetelnej i zgodnej z podpisanymi umowami realizacji kontraktów na odcinkach S5 w województwie kujawsko-pomorskim (Nowe Marzy - Dworzysko, Dworzysko - Aleksandrowo, Białe Błota - Szubin) GDDKiA podjęła decyzję o odstąpieniu od umów z wykonawcą tych inwestycji.

Prace na budowie

[06.06.2019 r.] Na terenie budowy odcinka 1 drogi ekspresowej S5 (Nowe Marzy – Dworzysko) prowadzone były prace związane z odnawianiem tymczasowego oznakowania poziomego barwy żółtej w m. Dworzysko, a także trwają roboty naprawcze uszkodzonej nawierzchni trasy głównej w m. Święte.