S5 Nowe Marzy - Dworzysko
Aktualności

Punkt Informacji Drogowej

[22.05.2020] W związku z mającymi się niebawem rozpocząć pracami budowlanymi na odcinku 1 S-5 od węzła Nowe Marzy do węzła Dworzysko przypominamy czynny całodobowo dyżurny numer telefonu Punktu Informacji Drogowej zbierający informacje o warunkach panujących na drogach i przekazujący je środkom masowego przekazu.

Kontynuacja etapu projektowego

[15.05.2020] Budimex kontynuuje roboty przygotowawcze polegające na analizie i weryfikacji materiałów wyjściowych i dokumentacji projektowej oraz przygotowaniu niezbędnych dokumentów do rozpoczęcia robót budowlanych, m.in. specyfikacji technicznych, projektu tymczasowej organizacji ruchu czy planu bezpieczeństwa na placu budowy. 

Dajemy nowy początek S5 w województwie kujawsko-pomorskim

[08.11.2019 r.] Ponownie wybieramy wykonawców 3 odcinków drogi ekspresowej S5 w województwie kujawsko-pomorskim po tym, jak z winy nierzetelnego wykonawcy zmuszeni byliśmy do odstąpienia od pierwotnych umów. Uruchamiamy procedurę wyboru nowych podmiotów, które dokończą prace. AKTUALIZACJA - od 22 sierpnia br. dla odcinka 5 i od 27 sierpnia dla odcinków 1 i 2 - ogłoszenia o przetargach są widoczne pod linkiem: https://www.gddkia.gov.pl/pl/190/zamowienia-publiczne