S5 Nowe Marzy - Dworzysko
Aktualności

Uwaga! Zmiana organizacji ruchu w sąsiedztwie węzła Nowe Marzy

[27.08.2020] W czwartek 27.08.20202 w godzinach popołudniowych została wprowadzona nowa organizacja ruchu w sąsiedztwie węzła Nowe Marzy.

Na odcinku o długości ok. 2 km ruch z drogi krajowej DK5 został przeniesiony na drogę dojazdową DS4. W sąsiedztwie węzła autostradowego Nowe Marzy zostało wybudowane tymczasowe rondo, które zapewni płynną komunikację w kierunku autostrady A1, Grudziądza, Nowych Marz oraz w kierunku Świecia.

Przystanek autobusowy znajdujący się w pobliżu węzła (na drodze krajowej DK5 w km 1+050) został zlokalizowany w km 2+080 w m. Święte.

Na całym odcinku wprowadzono zakaz wyprzedzania i ograniczenie prędkości do 60 km/h.

Prosimy o uważną i bezpieczną jazdę!

 

 


Przełożenie ruchu w sąsiedztwie węzła Nowe Marzy

Wjazd na tymczasowe rondo w sąsiedztwie węzła Nowe Marzy z drogi krajowej  DK5 (w kierunku Świecia) Wjazd na drogę serwisową DS4 z drogi krajowej DK5 (w kierunku Grudziądza) Tymczasowe rondo w sąsiedztwie węzła Nowe Marzy Tymczasowe rondo w sąsiedztwie węzła Nowe Marzy Tymczasowe rondo w sąsiedztwie węzła Nowe Marzy Tymczasowe rondo w sąsiedztwie węzła Nowe Marzy Tymczasowe rondo w sąsiedztwie węzła Nowe Marzy Tymczasowe rondo w sąsiedztwie węzła Nowe Marzy Tymczasowe rondo w sąsiedztwie węzła Nowe Marzy Wjazd na tymczasowe rondo w sąsiedztwie węzła Nowe Marzy z drogi krajowej DK5 (w kierunku Świecia) Wjazd na tymczasowe rondo w sąsiedztwie węzła Nowe Marzy z drogi krajowej DK5 (w kierunku Świecia)